Fortuna sponsorem FIS Pucharu Świata w Zakopanem

Fortuna zwiększa swoje zaangażowanie sponsoringowe w skoki narciarskie. Bukmacher, który od listopada 2018 roku jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich, w tym tygodniu został ponadto sponsorem FIS Pucharu Świata w Zakopanem.
Fortuna oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie podpisała umowę o współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim. Na mocy porozumienia bukmacher został oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich.
B(L)iżej Legii z Romeo Jozakiem

Cykl „B(L)iżej Legii” powraca! Kolejną serię wydarzeń z udziałem najważniejszych postaci warszawskiego klubu rozpoczynamy od mocnego uderzenia. Już w najbliższy czwartek, 22 marca o godz. 19:00 restauracji Champions w hotelu Marriott z kibicami spotka się trener Romeo Jo...
Fortuna Rally Team w akcji!

Zmagania podczas Rajdu Wisły zakończone! Podczas tego najbardziej prestiżowego rajdu w kalendarzu Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska nie mogło zabraknąć reprezentantów Fortuna Rally Team, którzy osiągnęli obiecujące wyniki.
Tam gdzie są sportowe emocje, nie może zabraknąć FORTUNY!

Dla naszej firmy aktywne wspieranie polskiego sportu jest bardzo istotne. Dlatego możemy się pochwalić współpracą z wieloma klubami w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.