Fortuna Rally Team w akcji!

Fortuna Rally Team w akcji!

Opublikowany

Zmagania podczas Rajdu Wisły zakończone! Podczas tego najbardziej prestiżowego rajdu w kalendarzu Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska nie mogło zabraknąć reprezentantów Fortuna Rally Team, którzy osiągnęli obiecujące wyniki.

Podczas tego niezwykle trudnego i wymagającego rajdu, obie załogi musiały zmierzyć się z trasą, która nie należała do najłatwiejszych. Świadczy o tym fakt, że wiodła ona odcinkami, które w poprzednich latach stanowiły trasę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
W trakcie Rajdu Wisły 2016 obie załogi Fortuna Rally Team walczyły o czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej. Emocji nie brakowało, a to z powodu bardzo zbliżonych czasów na poszczególnych odcinkach specjalnych pomiędzy najlepszymi załogami, które walczyły o każdy ułamek sekundy.
W rezultacie końcowym nasze załogi: Kamil Bolek/Marcin Gas zajęli 2 miejsce w klasie RO1 i 4 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz Robert Wanicki/Mateusz Martynek zajęli 7 miejsce w klasie RO1 i 12 miejsce w klasyfikacji generalnej. Ci ostatni mieli pecha, gdyż po błędzie wypadli z trasy na około minutę i nie byli już w stanie odrobić poniesionych strat.
Naszym ekipom gratulujemy!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Prezydentura Donalda Trumpa - zakłady specjalne w Fortunie!

Znane są wyniki wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Zwycięstwo odniósł Donald Trump, kandydat partii republikańskiej. Co to oznacza dla Amerykanów? Dla reszty świata, w tym Polaków? Fortuna przygotowała dla wszystkich zakłady specjalne dotyczące prezydentury Donalda Trumpa. Czy zniesie on wizy dla Polaków? Czy USA wystąpi z NATO?