Legia eSports Cup 2016 - obstawiaj w Fortunie!
Kopiuj tekst

Legia eSports Cup 2016 - obstawiaj w Fortunie!

Już 5-6 listopada 2016 roku na stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3 odbędzie się Legia eSports Cup 2016. Będzie to pierwszy w historii polskiego klubu sportowego turniej gier komputerowych, który zainauguruje działalność sekcji sportów elektronicznych Legii Warszawa. W turnieju zmierzą się ze sobą oficjalni reprezentanci e-sportowi czołowych europejskich klubów piłkarskich. Osią główną wydarzenie będzie turniej w grę FIFA 17. Już dziś możesz obstawiać to wydarzenie w Fortunie!

Faworytem wśród bukmacherów Fortuny, na zwycięstwo w całym turnieju, jest August "Agge" Rosenmeier, zawodnik występujący w barwach Paris Saint-Germain. Kurs na to wydarzenie wynosi 2.75. Wysoko oceniane są także umiejętności dwóch innych graczy: Francisco "Quinzas" Cruz reprezentujący Sporting CP (kurs 3.25) i Sean "Dragonn" Allen, który wystąpi na turnieju Legia eSports Cup w koszulce West Ham United (kurs 3.5).  
Rodzynkiem w tym towarzystwie będzie Polak, który zagra w barwach Legii Warszawa. Zwycięstwo Michała "Sroki" Srokosza oceniane jest na średnio prawdopodobne, a kurs na to wydarzenie wynosi 8.00.
Jak potoczy się pierwsza tego typu inicjatywa rozgrywana w Polsce? Czy Michał Srokosz sprawi niespodziankę i zaskoczy bukmacherów? Tego dowiemy się po zakończeniu turnieju, który odbędzie się w dniach 5-6 listopada 2016 roku.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.