Kto następnym selekcjonerem reprezentacji Anglii? Załóż się o to w Fortunie!

Kto następnym selekcjonerem reprezentacji Anglii? Załóż się o to w Fortunie!

Opublikowany

Brytyjski dziennik "The Telegraph" ujawnił nagranie, na którym Sam Allardyce, selekcjoner reprezentacji Anglii, zgadza się za 400 tys. funtów wyjaśnić "biznesmenom" jak obejść zasady dotyczące transferów. Sytuacja wywołała szok wśród środowiska piłkarskiego w Anglii. Spekuluje się kto zastąpi Allardyce'a na stanowisku selekcjonera drużyny "Trzech Lwów". W Fortunie prezentujemy zakłady dotyczące jego potencjalnego następcy!

Na stronach eFortuna.pl dostępne są już specjalne zakłady związane z ewentualnym nowym selekcjonerem reprezentacji Anglii. Faworytem bukmacherów Fortuny są angielscy trenerzy. Największe szanse przyznaje się Alanowi Pardew. Kurs na obecnego menadżera Crystal Palace wynosi 4.00. Zaraz za nim na liście kandydatów plasuje się Steve Bruce, były trener m.in. Sunderlandu czy Hull City, obecnie bez zatrudnienia. Trzeci w zestawieniu  jest Eddie Howe, szkoleniowiec Bournemouth. 

Kolejne pozycje to bardziej znane nazwiska takie jak m.in.: Jurgen Klinsmann, Arsene Wenger, Alan Shearer, Roberto Mancini, czy nawet Rafael Benitez, Jose Mourinho i Sir Alex Ferguson. 

Pełne zestawienie zakładów dostępne jest na stronach eFortuna.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij