Jaka frekwencja na meczu? Załóż się o to w Fortunie!

Jaka frekwencja na meczu? Załóż się o to w Fortunie!

Opublikowany

Kolejna nowość w ofercie Fortuny. Pracując nieustannie nad jej uatrakcyjnieniem, proponujemy naszym Klientom zakłady dotyczące frekwencji na spotkaniach GKS-u Katowice lub Podbeskidzia Bielsko-Biała. 

Wprowadziliśmy specjalną propozycję, która zainteresuje tych, którzy lubią niestandardowe zakłady. Na zbliżające się spotkania naszych partnerów - GKS-u Katowice i Podbeskidzia Bielsko-Biała -wprowadzamy możliwość obstawienia liczby kibiców, jaka zjawi się w najbliższy weekend na stadionach w Katowicach i Bielsku-Białej. 

W przypadku meczu GKS-u Katowice, który zagra na własnym stadionie ze Stalą Mielec, ustaliliśmy granicę 3000 widzów. Czy frekwencja na tym meczu będzie większa? Podobny zakład oferujemy na mecz Podbeskidzia z Wisłą Puławy. Czy na stadionie w Bielsku-Białej liczba widzów będzie większa niż 5000 tysięcy? Aktualne kursy na te zdarzenia można sprawdzić na stronach eFortuna.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Jak Klienci Fortuny typują spotkanie Sporting - Legia?

W kim upatrują faworyta Klienci Fortuny w spotkaniu Sporting - Legia, które odbędzie się we wtorek o godzinie 20:45 w Lizbonie? Jak prezentują się notowania bukmacherów? Na spotkanie Sportingu z Legią zawierana zostaje największa liczba zakładów w tej kolejce Ligi Mistrzów.