O firmie
O firmie

O firmie

Opublikowany

FORTUNA zakłady online Sp. z o.o. zajmuje się organizowaniem zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych.FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firmą z branży bukmacherskiej, działającą na podstawie decyzji Ministra Finansów. W zakładach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które przestrzegają regulaminu gry.

Nasza firma posiada wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie. Należymy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech. 

Posiadamy obecnie sieć zawierającą ponad 500 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapewniamy w ten sposób zatrudnienie dla około 1.000 pracowników. 
 
Od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, co pozycjonuje nas jako firmę o pewnym i stabilnym kapitale. 

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług i nieustannie poszukujemy nowych technologii i rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce zaoferowaliśmy naszym Klientom możliwość zawierania zakładów online oraz LIVE.

Kopiuj tekst

Udostępnij