Legia-Arka: O podtrzymanie passy

Legia-Arka: O podtrzymanie passy

Po dwóch wygranych z rzędu Legia Warszawa wydaje się powoli wracać na właściwe tory. Arka z kolei od dłuższego czasu prezentuje równą formę. Drużyna Leszka Ojrzyńskiego nie przegrała sześciu ostatnich meczów ligowych. Niedzielny mecz na stadionie przy Łazienkowskiej zapowiada się więc niezwykle interesująco. Jak szanse obu drużyn oceniają Klienci i bukmacherzy Fortuny?

Chociaż mistrzowie Polski wygrywali swoje poprzednie mecze strzelając zaledwie po jednej bramce, to w meczu z Arką wystąpią w roli faworytów.  Warto pamiętać, że z 15 ostatnich spotkań obu drużyn gracze z Trójmiasta wygrali tylko jedno. Klienci Fortuny są przekonani, że w niedziele górą będzie Legia. Aż 96% graczy obstawia 1 w zakładach typu 1x2. Bukmacherzy również więcej szans na zwycięstwo przyznają gospodarzom, ale według nich prawdopodobieństwo wygranej podopiecznych Romeo Jozaka wynosi 58% przy 25% szans na remis i 17% na triumf gości.
Klienci Fortuny wierzą, że tym razem mecz z udziałem Legii będzie obfitował w gole. Niemal wszyscy gracze typują, że padną co najmniej dwie bramki, a 89% typujących uważa, że oba zespoły strzelą przynajmniej trzy gole.  
Legia:Arka - statystyki typowań Klientów i bukmacherów Fortuny

Legia:Arka - statystyki typowań Klientów i bukmacherów Fortuny

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.