Zgarnij czerwoną koszulkę Legii!

Zgarnij czerwoną koszulkę Legii!

Opublikowany

Fortuna rusza z nową promocją skierowaną do kibiców Legii, gdzie do wygrania są wyjątkowe, czerwone koszulki aktualnych Mistrzów Polski. To właśnie m.in. w tych strojach legioniści rozgrywali swój mecz Ligi Mistrzów w Lizbonie przeciwko Sportingowi, który był jednocześnie debiutem Jacka Magiery w roli pierwszego szkoleniowca Legii. Dla kibiców przygotowaliśmy łącznie 150 koszulek! 


Uczestniczyć w konkursie mogą zarówno gracze online jak i punktów stacjonarnych. Wziąć udział może ten, kto jest uczestnikiem Fortuna Klub Plus i przed rozpoczęciem promocji zdeklarował, że jest Kibicem Legii, a także każdy kto w trakcie trwania promocji przystąpi do programu Fortuna Klub Plus i oznaczy, że jest Kibicem Legii.

Pełny spis zasad i informacji dotyczących konkursu można znaleźć na stronie efortuna.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Arka - Legia: Wraca Ekstraklasa!

Po zimowej przerwie Ekstraklasa wraca na krajowe boiska. Zostało już tylko 10 spotkań w rundzie zasadniczej zanim nastąpi podział punktów. Sezon wkracza więc powoli w decydującą fazę. Do gry wracają też legioniści, którzy rozpoczną 2017 rok od wyjazdu do Gdyni, gdzie zagrają przeciwko Arce.