Nadchodzi 2017 rok! Interesujące zakłady długoterminowe w Fortunie
Kopiuj tekst

Nadchodzi 2017 rok! Interesujące zakłady długoterminowe w Fortunie

Mijający rok należał do bardzo emocjonujących, jeśli weźmiemy pod uwagę wydarzenia sportowe, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Świetny występ polskiej reprezentacji piłkarskiej na Mistrzostwach Europy we Francji, Drużynowe Mistrzostwo Świata polskich żużlowców, 11 olimpijskich krążków dla Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro czy awans Legii Warszawa do fazy grupowej Ligi Mistrzów – można tak wymieniać i wymieniać. Lecz wraz z początkiem nowego roku patrzymy do przodu i zastanawiamy się – co może wydarzyć się w świecie polskiego sportu w 2017 roku? 

Przedstawiamy poniżej kilka propozycji  wydarzeń, które mogą mieć miejsce w 2017 roku na arenach sportowych z udziałem Polaków i polskich zespołów i które można obstawić w Fortunie. Widzimy dużą szansę na ponowny udział Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2017/18 (pod warunkiem, że uda się podopiecznym Jacka Magiery obronić mistrzostwo Polski w trwającym sezonie). Proponujemy kurs 3.5 na to wydarzenie.

Legia w fazie grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2017/18? Obstaw w Fortunie!

W bliższej perspektywie – Czy Legia wygra rozgrywki Ligi Europy w trwającym sezonie? Za każde postawione 10 zł na takie wydarzenie można wygrać blisko 900 złotych!  Być może Legii nie uda się wygrać całych rozgrywek, ale ktoś jest zdania, że legioniści wygrają oba mecze przeciwko Ajaxowi? Kurs na takie wydarzenie wynosi 10.00!

Legioniści pokonają dwukrotnie Ajax? Wygrają Ligę Europy? Obstaw w Fortunie!

Odchodząc od piłki nożnej, świetna forma Anity Włodarczyk trwa w najlepsze od paru lat. Polska młociarka nie ma obecnie sobie równych i sama zmuszona jest do wyznaczania sobie coraz wyższych celów. W Fortunie proponujemy zakład na to, że w 2017 roku uda się Anicie Włodarczyk przekroczyć granicę 85 metrów w oficjalnych zawodach.

Obstaw to wydarzenie w Fortunie!

Rok 2017 będzie także kojarzył się Polakom z siatkówką. A to dlatego, że w Polsce zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy. Obecni mistrzowie świata, gospodarze imprezy powalczą o wygraną w całym turnieju. Czy pod wodzą nowego trenera, Fernando de Giorgiego, Polacy zdobędą złoty medal?

Obstaw to wydarzenie w Fortunie!

W Nowym Roku życzymy samych wysokich wygranych!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.