Robert Lewandowski będzie ojcem – obstaw płeć dziecka w Fortunie!

Robert Lewandowski będzie ojcem – obstaw płeć dziecka w Fortunie!

Opublikowany

Wtorkowy wieczór z Ligą Mistrzów obfitował w kilka niespodziewanych wyników. Dla polskiej społeczności kibiców, obok pięknej urody bramki Roberta Lewandowskiego, którą napastnik Bayernu Monachium zdobył bezpośrednio z rzutu wolnego, zadziwiająca była tzw. „cieszynka” kapitana reprezentacji Polski po zdobyciu gola. Piłka włożona pod koszulkę meczową jasno wskazywała, że Robert Lewandowski ma zostać ojcem. Domysły zostały potwierdzone, a bukmacherzy Fortuny nie czekali z założonymi rękami. W ofercie dostępne są zakłady na płeć dziecka Lewandowskich!

Bukmacherzy Fortuny błyskawicznie wystawili kursy na tę specjalną okazję. Więcej można zarobić, jeśli obstawi się, że Anna Lewandowska urodzi dziewczynkę. Na ten moment kurs na to wydarzenie wynosi 2.05. Trochę mniej można wygrać stawiając na to, że pierwszym dzieckiem Lewandowskich będzie chłopczyk – 1.6.

Radzimy skorzystać z oferty jeśli macie przeczucie w tej sprawie! Przyjmowanie zakładów zakończy się już w najbliższy weekend!
Zakłady na płeć pierwszego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich

Zakłady na płeć pierwszego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich

Kopiuj tekst

Udostępnij

Batalia o udział w Lidze Europy – decydujące starcie!

Środowy wieczór może być dla kibiców Legii udanym zwieńczeniem interesującej przygody, jaką jest udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów w obecnym sezonie. W 6. kolejce rozgrywek Legia Warszawa podejmie na swoim stadionie zespół Sportingu. Będzie to decydujący mecz w kontekście zajęcia trzeciego miejsca w grupie F, które uprawnia do udziału w 1/16 Ligi Europy, której to mecze rozegrane zostaną na wiosnę przyszłego roku. Jak obstawiają to spotkanie Klienci Fortuny? W której z drużyn widzą faworyta?