Robert Lewandowski będzie ojcem – obstaw płeć dziecka w Fortunie!
Kopiuj tekst

Robert Lewandowski będzie ojcem – obstaw płeć dziecka w Fortunie!

Wtorkowy wieczór z Ligą Mistrzów obfitował w kilka niespodziewanych wyników. Dla polskiej społeczności kibiców, obok pięknej urody bramki Roberta Lewandowskiego, którą napastnik Bayernu Monachium zdobył bezpośrednio z rzutu wolnego, zadziwiająca była tzw. „cieszynka” kapitana reprezentacji Polski po zdobyciu gola. Piłka włożona pod koszulkę meczową jasno wskazywała, że Robert Lewandowski ma zostać ojcem. Domysły zostały potwierdzone, a bukmacherzy Fortuny nie czekali z założonymi rękami. W ofercie dostępne są zakłady na płeć dziecka Lewandowskich!

Bukmacherzy Fortuny błyskawicznie wystawili kursy na tę specjalną okazję. Więcej można zarobić, jeśli obstawi się, że Anna Lewandowska urodzi dziewczynkę. Na ten moment kurs na to wydarzenie wynosi 2.05. Trochę mniej można wygrać stawiając na to, że pierwszym dzieckiem Lewandowskich będzie chłopczyk – 1.6.

Radzimy skorzystać z oferty jeśli macie przeczucie w tej sprawie! Przyjmowanie zakładów zakończy się już w najbliższy weekend!
Zakłady na płeć pierwszego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich

Zakłady na płeć pierwszego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.