Prezydentura Donalda Trumpa - zakłady specjalne w Fortunie!

Prezydentura Donalda Trumpa - zakłady specjalne w Fortunie!

Opublikowany

Znane są wyniki wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Zwycięstwo odniósł Donald Trump, kandydat partii republikańskiej. Co to oznacza dla Amerykanów? Dla reszty świata, w tym Polaków? Fortuna przygotowała dla wszystkich zakłady specjalne dotyczące prezydentury Donalda Trumpa. Czy zniesie on wizy dla Polaków? Czy USA wystąpi z NATO? 

Na stronach efortuna.pl pojawiły się zakłady specjalne, w których można obstawić przykładowo to, że Donald Trump zniesie wizy do USA dla Polaków (kurs 7.00). 

Co więcej? Jeśli USA wystąpi z NATO do końca stycznia 2020 roku, a ktoś postawi na ten zakład 100 złotych, może wygrać ponad 4000 zł! Bukmacherzy proponują także kurs 10.00 na to, że Donald Trump spełni jedną ze swoich obietnic i do końca stycznia 2020 roku zostanie wybudowany mur wzdłuż całej granicy USA z Meksykiem. 

Pełna lista zakładów specjalnych dostępna jest na stronach efortuna.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Ekstraklasa: Jagiellonia - Legia. Jak typują Klienci Fortuny?

Początek zmagań w 16. kolejce Ekstraklasy to m.in. spotkanie między Jagiellonią Białystok i Legią Warszawa. Obie drużyny spotkały się już na boisku w tym sezonie. Wówczas, na stadionie przy ul. Łazienkowskiej, padł remis 1:1. Jaki wynik osiągną podopieczni trenera Jacka Magiery na stadionie w Białymstoku? Poniżej przedstawiamy statystykę dotyczącą tego jak typują ten mecz Klienci Fortuny.